Ціна
Виробники
Код краски

Фарба базова металік автомобільна

Фарба базова металік автомобільна
Сортування:
Базовая краска CS System с высокой концентрацией металлизированного пигмента. Выпускается в вид..
от 278.0грн
  Базовая краска в аэрозоле для локального ремонта лакокрасочного покрытия кузова авто. База..
от 220.0грн
Відгуків: 1Відгуків: 1
  Краска базовая металлик NEWTON, аэрозоль 400 мл применяется для покрытия кузовных элементо..
от 218.0грн

Фарба базова металік автомобільна

Відповідь на питання, чи базова фарба для авто добре відома майстрам СТО і досвідченим автовласникам. Це початкове покриття, яке використовується для обробки кузова транспортного засобу.

Переваги фарби

Фарба емаль аерозоль : основні переваги:

  1. Використовується для будь-якого покриття. Добре лягає як на підготовлені поверхні, так і на загрунтовані в гаражних умовах. Перевага підвищує попит на матеріал.
  2. Практична формула. Фарби металік аерозоль рівно лягають на поверхню, не утворюючи нашарування та патьоків. Рівномірність нанесення відбивається на подальшій обробці кузова авто. На окрему увагу заслуговує насичена пігментація матеріалу.
  3. Висока швидкість висихання. Покриття швидко висихає без застосування додаткових заходів.
  4. Металевий блиск поверхні, що обробляється. Естетична перевага, яку оцінять багато автовласників.

Базова фарба для авто: особливості вибору

Важливо з розумінням поставитися до того моменту, що базова фарба в аерозолі у складі містить частинки металу. Ця особливість дозволяє покриттю відбивати світло, що створює металізований ефект. Широка палітра дозволяє підібрати унікальний відтінок.

Після нанесення шару первісного покриття (майстри СТО рекомендують наносити базу в один-два шари) можна приступати до подальшої обробки. Стійкості як до механічних пошкоджень, так і до атмосферного впливу вдається досягти шляхом використання автомобільного лаку .

Для досягнення показового результату базу та фінішне покриття варто наносити під одним кутом.

Купити базову автомобільну фарбу

Наш спеціалізований інтернет-магазин пропонує широкий асортимент автохімії, базових та фінішних покриттів, надійного інструменту та обладнання. У нас можна купити фарбу аерозоль 400мл за демократичною вартістю. Детальна інформація пропонується в описі позицій у каталозі. Фінансові та організаційні питання можна узгодити з нашими менеджерами. Забрати замовлення можна самостійно або скористатись послугами транспортних компаній.

Бажаєте базову фарбу для авто купити ? Завітайте у каталог на нашому сайті. Ми пропонуємо продукцію вітчизняних та зарубіжних виробників, якість якої була неодноразово перевірена на практиці.


Фильтр
Заказать
звонок