Ціна
Виробники

Фільтри для масок

Фільтри для масок
Сортування:
    Предфильтр предназначенный для улучшения защиты от аэрозолей и пыли органов дыха..
  • Колір: Білий
99.0грн
Держатель для фильтров популярной американской фирмы 3M 501 — это прекрасный аксессуар для покрасочн..
206.0грн
  Сменные угольные фильтры 3M 6055 предназначены для защиты дыхательных органов от органичес..
528.0грн
Фильтр угольный переменный Vita- химик2, химик3, А1 (пид3М) DR-0047..
119.0грн
  Данный угольный фильтр 3М 6057 обладает отличной степенью защиты и идеально подходит для л..
508.0грн
  Пылевые фильтры помогают с увеличением защитных свойств приборов и оберегают дыхание от вр..
12.0грн
Совместим с Респиратором с угольным фильтром (2 фильтра) Sigma (9422211)..
22.0грн
3M 6059 - это угольный противогазовый фильтр, который защищает от таких веществ, как кислые, неорган..
423.0грн

Фільтри для масок

Маска або респіратор зі знімним картриджем є найбільш зручним, вигідним та ефективним засобом індивідуального захисту (ЗІЗ) у своєму класі. При зміні діяльності або переході від одних шкідливих речовин до інших достатньо змінити фільтр, що використовується для респіратора , повністю при цьому підготувавшись до роботи.

Особливості

На даний момент існує кілька варіантів фільтрів-вкладишів , застосовуваних для захисних масок багаторазового використання , які поділяються за типом захисту . Вони можуть бути:

  • протиаерозольні (Р1-Р3);

  • протигазові (3М).

Найбільш затребуваними є останні, готові захистити людину від парів, газів та туманів із токсичними домішками.

Щоб фільтр був зручний для маски 3м , корпус картриджа виготовляють із пластику, тим самим його полегшуючи. Заповнюється конструкція в залежності від її призначення - сорбентом або хімічними сполуками, здатними знешкодити певні токсичні речовини.

Вугільний фільтр та рівень захисту

Вугільний фільтр 3м найпопулярніший серед інших. Респіратори такого типу маркуються за класами захисту , виходячи з яких їх застосування допустиме для тих чи інших завдань.

  1. Клас «1» фільтрує великі частки у повітрі та знайшов своє застосування у будівельних та ремонтних роботах.
  2. Клас «2» спеціалізується на пилу, тумані та димі. Цей варіант чудово підходить для промислових зон, де відбувається плавка, випал, робота з металом. Фільтри цього ж типу для маски 3м підходять для фарбування та виконання робіт, пов'язаних з утворенням дрібнодисперсного пилу та розпорошенням дрібних частинок.
  3. Клас «3», найзахищеніший, довів свою ефективність при аерозольному забрудненні повітря. Такий фільтр купують для маски 3м у медичні установи при вірусних та бактеріальних загрозах.

Зміна картриджа

Конструкція, яку придбав сучасний змінний фільтр , що використовується для маски захисної , дозволяє зробити заміну картриджа за лічені секунди. Оскільки «3» – клас захисту найвищий, його заміна при переході до більш менш активних токсичних речовин не потрібно.

Фільтри , необхідні для маски 3м , при застосуванні для фарбування змінюють часто, оскільки випаровування лакофарбових виробів швидко засмічують мембрану . Важливо стежити, наскільки легко вдихається повітря. Якщо дихання стало скрутним - це ознака необхідності встановити новий картридж . За інших умов тривалість використання визначається маркуванням на упаковці .


Фильтр
Заказать
звонок