Ціна
Виробники

Матові лаки для автомобіля

Матові лаки для автомобіля
Сортування:
  Лак матовый H89 Sprint Vanity идет в комплекте с отвердителем C89. Этот прозрачный двухком..
Артикул: H89 2G+С89
2395.0грн
  OPS-KPC-MAT - это эффективный и в то же время экономный матовый лак KAPCI, который создан ..
Артикул: OPS-KPC-MAT
999.0грн

Покриття лаком автомобіля – фінальний штрих у фарбуванні кузова. Його наносять на вже фарбовану поверхню. Купити автомобільний лак потрібно не лише тим, хто повністю перефарбовує авто. Автомобіль перекривають лаком навіть у разі дрібного кузовного ремонту, а багато автовласників навіть нову машину прагнуть ще раз залакувати, щоб зробити її вигляд більш естетичним.

За типом покриття всі автомобільні лаки діляться на глянсові та матові. І саме матові сьогодні на піку популярності. Вони створюють дуже ефектне покриття з легким глянцем.

Як вибрати автомобільний лак правильно?

Щоб не помилитися з вибором лаку для авто, скористайтеся нашими порадами:

  • Звертайте увагу на термін придатності та умови зберігання лаків при покупці. В цьому випадку краще звертатися до перевіреного магазину з гарною репутацією. Наприклад, наш магазин ретельно стежить за тим, щоб усі лаки у нашому асортименті були якісними та зберігалися в оптимальних умовах.
  • Вибирайте лак за типом: всі лаки маркуються спеціальними позначеннями HS, UHS, MS. HS – це лаки з малою кількістю розчинника у складі. Він максимально безпечний і не вимагає численного нанесення шарів, але на ньому дуже помітні дрібні вади фарбування або пошкодження. UHS – найбільш стійкий лак із швидкою полімеризацією. MS – лаки з великою кількістю розчинника у складі. Їх потрібно наносити у кілька шарів, щоб забезпечити рівномірне покриття. Вони більш стійкі до подряпин чи сколів. У нас ви ще можете купити лак польського виробництва - Kapci : він поєднується в потрібній пропорції з затверджувачем і розчинником і дозволяє регулювати рівень матування.

І який би лак ви не вибрали, варто довірити його нанесення професіоналам, адже правильне лакування вимагає якісної підготовки поверхні та подальшого просушування.

Матові лаки та їх переваги:

Якщо ви вирішили купити матовий лак для авто, ви отримаєте не тільки гарне покриття для свого «залізного коня», але й додаткові переваги, такі як:

  • Додатковий захист поверхні автомобіля від вологи.
  • Створення стійкого до мікродрапин і пошкоджень шару, що в майбутньому заощадить ваші гроші та час.

Наприклад, в нашому інтернет-магазині представлений лак Sprint H89 Vanity Clear Coat , який поєднується з затверджувачем і наноситься в один шар. Такий лак не тільки зробить матову поверхню з оксамитовою фактурою, але й захистить від тріщин і подряпин.

Використовувати матовий лак можна як верхній шар, накладаючи його поверх фарби. Також, змішувати лак з фарбою – для фарбування авто, що дозволить отримати рівномірний шар з матовим ефектом.


Фильтр
Заказать
звонок