Ціна
Виробники

Щітки зачисні по металу

Щітки зачисні по металу
Сортування:
Материал рукоятки пластик Вес 0,108 кг Объем 0,000312 м.куб Щетка проволочная универсальная ТМ INTER..
28.0грн
Универсальная щетка ручная. Идеально подходит для зачистки любых поверхностей от различных загрязнен..
  • Колір: червоний
33.0грн

Щітки зачисні по металу

Основне призначення дротяної щітки – зачистка металевих поверхонь від іржі, залишків фарби , лаку та різних видів забруднень. Завдяки ергономічній формі (зручна рукоятка та широка основа) щітку по металу ручну можна використовувати для підготовки зварних швів до роботи. Завдяки жорсткій щетині інструмент добре очищає стики від окалини і бруду, що відбивається на подальшій експлуатації.

Щітка по металу: особливості та використання

Щітки для зачистки металу знайшли широке застосування:

  1. Автомайстерень.
  2. Шиномонтажні сервіси.
  3. На будівництві як масштабного, так і приватного.
  4. Як домашній інструмент для виконання побутових завдань.

Така широка сфера застосування ручного інструменту багато в чому обумовлена його формою та матеріалами, які використовуються при виготовленні.

Складається щітка зачистна по металу з основи та держака. На підставі розташована щетина у визначеному порядку. Якість очищення металевих поверхонь залежить від густини заповнення основи. Матеріал щетини: сталь чи латунь. Як перший, так і другий матеріал добре зарекомендували себе у реальних умовах.

У стандартному виконанні щетинки прямі. Якщо плануються масштабні роботи, варто придбати щітку для зачистки металу від іржі з рифленими щетинками. Вони краще витримують навантаження, дозволяючи очистити більшу площу від забруднень.

Для виготовлення ручки можуть бути використані такі матеріали:

  • оброблена (відшліфована) сталь;

  • полімер підвищеної міцності;

  • дерево.

Вибір залежить від планованого обсягу робіт та особистих уподобань майстра. За довговічністю лідирує сталь. Тоді як ергономіка краще реалізована у моделей із пластиковими або дерев'яними ручками.

Купити ручну зачистну щітку

Наш спеціалізований інтернет магазин пропонує широкий асортимент ручного інструменту. У змістовному каталозі кожен зацікавлений покупець може ознайомитися з продукцією як вітчизняного, і зарубіжного виробництва. Ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками, тому на щітку по металі ручну ціну залишається на доступному рівні.

Чи зацікавила пропозиція? Наші компетентні менеджери допоможуть знайти відповіді на всі запитання. Варіанти зв'язку та графік роботи інтернет-магазину можна знайти на головній сторінці.


Фильтр
Заказать
звонок